^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ - ЦЕ РЕАЛЬНО

ЯКІСНА ОСВІТА - ПЕРСПЕКТИВНА РОБОТА

ТИ ОБИРАЄШ СВОЄ МАЙБУТНЄ

ДАВАЙ КРОКУВАТИ В МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ

НАВЧАЙСЯ, ЗДОБУВАЙ ТА ПЕРЕМАГАЙ!

Get Adobe Flash player

 

Стань студентом ТНТУ! Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя – один із кращих закладів вищої освіти західного регіону, де кожен охочий може отримати необхідні знання та реалізувати весь свій потенціал.
У складі університету 4 факультети, 3 коледжі, 2 технічні ліцеї. Нині це єдиний в області технічний вищий навчальний заклад, який забезпечує підготовку фахівців таких освітніх ступенів, як бакалавр та магістр за спеціальностями в галузі комп’ютерних наук та комп’ютерної інженерії, інформаційних систем та технологій, кібербезпеки, інженерії програмного забезпечення, галузевого машинобудування, прикладної механіки, автомобільного транспорту та транспортних технологій, телекомунікацій та радіотехніки, метрології, будівництва та цивільної інженерії, харчових технологій та біомедичної інженерії, електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, мікро- та наносистемної техніки, автоматизації та компютерно-інтегрованих технологій, економіки, підприємництва, менеджменту, маркетингу, фінансів, обліку, публічного управління, готельно-ресторанної справи та психології. В університеті можна отримати наукові ступені кандидата й доктора наук.
     В основу підготовки молодих спеціалістів ми покладаємо застосування в навчальному процесі новітніх комп’ютерних технологій, зокрема системи електронного навчання, залучення висококваліфікованого науково-педадогічного персоналу, використання сучасної матеріало-технічної бази.
ТНТУ – член Європейської Асоціації Університетів.
Також університет отримав сертифікати, які підтверджують відповідність системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO9001:2015.
Активно розвиваються програми академічної мобільності. Студенти мають змогу паралельно навчатися в університетах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Франції та інших країн.
     В університеті можна також здобути другу вищу освіту, стати сертифікованим фахівцем за більш як 15 програмами, такими як СISСO, Microsoft, ІBM, Sсhneider Electriс, SТМ Еlektronix, Аскон, отримати та поглибити знання з англійської, німецької, французької чи польської мов.
До послуг студентів – науково-технічна бібліотека з електронними читальними залами, вільний доступ до мережі Інтернет, впорядковані гуртожитки, спортивно-оздоровча база олімпійського рівня з плавальним басейном, тренажерними залами, стадіоном та освітньо - мистецький комплекс.
Якщо Ви прагнете здобути якісну освіту в престижному вищому навчальному закладі, оберіть Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Руська 56. Телефон приймальної комісії – 51-97-27.