^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ - ЦЕ РЕАЛЬНО

ЯКІСНА ОСВІТА - ПЕРСПЕКТИВНА РОБОТА

ТИ ОБИРАЄШ СВОЄ МАЙБУТНЄ

ДАВАЙ КРОКУВАТИ В МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ

НАВЧАЙСЯ, ЗДОБУВАЙ ТА ПЕРЕМАГАЙ!

Get Adobe Flash player

ЗАТВЕРДЖУЮ

Ректор Тернопільського національного

технічного університету ім. І. Пулюя

___________________П.В. Ясній

«_____» ________________ 2018 р.

     

 

 

 

Графік роботи екземенаційної комісії№3

атестації здобувачів вищої освіти ступеня "магістр" 

131 "Прикладна механіка"

            Дні роботи екзаменаційної комісії №3: 24.12.2018 р.; 26.12.2018 р. ;

                                                                      27.12.2018 р.; 28.12.2018 р.

                         Час і місце роботи екзаменаційної комісії:

                                 з 10:00 год., ауд. 19, корп. №11.

 

 

Декан ФМТ

к.т.н., доцент                                                               Р.Я. Лещук

Зав. кафедри технології

машинобудування

д.т.н., проф.                                                                М.І. Пилипець

 

 

ПОГОДЖЕННО

Голова екземенаційної комісії №3 к.т.н.,доц.кафедри МБП ТНЕУт

______________ А. О. Вітровий

«_____» ______________ 2018 р.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший проректор Тернопільського національного технічного університетуім.

І. Пулюя_______М. М. Митник

«_____» _______________ 2018 р.

 
 
 

                                               Розклад

                             роботи екзаменаційної комісії 3

                             з атестації здобувачів вищої освіти ступеня "магістр" 

                                        131 "Прикладна механіка"

              24.12.2018 р.                                    26.12.2018 р.

1. Артем Микола Степанович   1. Матвієйко Роман Іванович
2. Бута Сергій Ігорович   2. Михайлишин Андрій Володимирович
3. Вдовиченко Павло Олександрович   3. Носевич Степан Ярославович
4. Ведан Володимир Романович   4. Носевич Юрій Ярославович
5. Дудко Артур Олександрович   5. Няй Володимир Андрійович
6. Єсін Олександр Дмитрович   6. Олійник Ярослав Олегович
7. Комадовський Олександр Віталійович   7 Падальчук Віталій Володимирович
8. Корнєв Олександр Олександрович   8. Парастюк Богдан Русланович
9. Королько Мирослав Геннадійович   9. Пашко Павло Іванович
10. Кушнір Ярослав Тарасович   10. Радзіховський Олександр Юрійович
11. Лесів Петро Володимирович   11. Сарафін Віталій Михайлович
12. Лісовий Антон Анатолійович   12. Смільський Степан Михайлович

    27.12.2018 р.                                    28.12.2018 р.

1. Терлецький Віталій Сергійович   1. Совальський Дмитро Ігорович
2. Шкварок Володимир Ігорович   2. Швець Андрій Михайлович
3. Шушкевич Олег Євгенович   3. Бабуля Пшемислав Лукаш
4. Щур Тарас Михайлович      
5. Юхимчук Юрій Олександрович      
6. Хассан Ахмед Сафват Мохамед      
7. Гнот Олександр Віталійович      
8. Горбачук Андрій Степанович      
9. Гунька Ярослав Іванович      
10. Зима Андрій Дмитрович      
11. Олексин Олександр Богданович      
12. Олійник Сергій Ігорович      

 

Час і місце роботи екзаменаційної комісії: з 10:00 год., ауд. 19, корп. №11.

 

Декан ФМТ

к.т.н., доцент                                                               Р.Я. Лещук

 

Зав. кафедри технології

машинобудування

д.т.н., проф.                                                                 М.І. Пилипець