^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ - ЦЕ РЕАЛЬНО

ЯКІСНА ОСВІТА - ПЕРСПЕКТИВНА РОБОТА

ТИ ОБИРАЄШ СВОЄ МАЙБУТНЄ

ДАВАЙ КРОКУВАТИ В МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ

НАВЧАЙСЯ, ЗДОБУВАЙ ТА ПЕРЕМАГАЙ!

Get Adobe Flash player

                              МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

                                                               НАКАЗ

Про участь офіційної делегації національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) у міжнародних рейтингових змаганнях в Австрії

Відповідно до статті 45 Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, абзацу сьомого підпункту 17 пунктів 4 та 8 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 220, Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 26.12.2017 № 5220, та доповідної записки директора департаменту олімпійського спорту Вірастюка Р. Я. від 18.09.2018 № 2125/4.2/18 наказую:

  1. Внести зміни до Єдиного календарного плану фізкультурно- оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 26.12.2017 № 5220, зміни, що додаються.
  2. Офіційній делегації національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) взяти участь у міжнародних рейтингових змаганнях у м. Відень (Австрія) з 08 по 14 жовтня 2018 року.
  3. Затвердити склад офіційної делегації національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) у кількості 17 осіб, що додається.
  4. Відрядити з 07 по 14 жовтня 2018 року для участі у міжнародних рейтингових змаганнях офіційну делегацію національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) у кількості 17 осіб з місць проживання до м. Львова з подальшим виїздом до м. Відень (Австрія) та зворотно.

Взяти до уваги, що національна збірна команда України з велосипедного спорту (трек) у складі 17 осіб після закінчення заходу переїжджає до м. Сен-Кентен-ан-Івелін (Франція) для участі у 1 етапі Кубку світу.

Взяти до відома, що для проїзду учасників заходу, перевезення велосипедного інвентарю і обладнання, участі у змаганнях, забезпечення безпеки на дорозі членів національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) необхідно залучити два автомобілі та
відрядити за маршрутом м. Львів - м. Відень (Австрія), забезпечивши їх пально-мастильними матеріалами згідно з розрахунком, оплату доріг за кордоном та страхування автомобілів (зелені карти).

  1. Визначити старшого тренера штатної команди національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) Скибу Миколу Михайловича матеріально та фінансово відповідальним.

Відповідальним за забезпечення участі спортсменів національної збірної команди України та за виконання вимог заходів безпеки під час участі у міжнародних рейтингових змаганнях призначити старшого тренера Яковлева Василія Ленінітовича.

Дозволити, у разі необхідності, відповідальному за участь у цьому заході переводити спортсменів та тренерів до складу офіційної делегації з числа запасних, затвердженого цим наказом.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на департамент олімпійського спорту.

Заступник Міністра молоді та спорту України                               Я.Войтович.

Студент групи МТ-41 Щербань Владислав Ігорович приймає участь в міжнародних змаганнях з велоспорту (трек) в Австрії.Тримаємо кулаки!

 

 

 

Студенти ФМТ відвідали підприємство “Склоресурс”,

м. Дубно

    В рамках заходів з профорієнтації каф. “Технології машинобудування” студенти напряму підготовки “Інженерна механіка” та спеціальності “Прикладна механіка” груп МТ-31, МТс-32 під керівництвом доц. Паньків М.Р. та Радика Д.Л. 15 вересня2016 р. відвідали завод “Склоресурс” м. Дубно.

    

imgonline com ua compress by sizeLHJZge2m6lqx

     У ході екскурсії, під керівництвом начальник відділу збуту, випускника ТНТУ ім. І.Пулюя  Іващука Романа Вікторовича студенти ознайомилися з історією створення заводу, етапами його розвитку та реорганізації, з технологічними процесами та виробничими потужностями підприємста. Окрім цього студенти мали можливість поспілкуватись з працівниками підприємства та дізнатися про сучасні проблеми та перспективи його розвитку.

imgonline com ua compress by size0g3sIKwjEqLs

      Компанія «Склоресурс» заснована в 2006 році. Основним напрямком діяльності є виробництво склопакетів. На підприємстві встановлена високопродуктивна лінія з виробництва склопакетів австрійської компанії Lisec. За допомогою австрійських спеціалістів була освоєна технологія виробництва одно- і двокамерних склопакетів різної товщини з використанням не тільки звичайного флоат-скла, але й енергозберігаючого (з м’яким покриттям), тонованого, рефлекторного, триплексу та гартованого скла. Технічне оснащення цеху дозволяє виготовляти склопакети складних геометричних форм та конструкцій, а також розміщувати декоративну розкладку різної конфігурації. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є архітектурне засклення фасадів.

imgonline com ua compress by sizemOM0ekm2zgPr

     В рамках економічної співпраці Компанія має прямі поставки скла від таких світових лідерів-виробників як Guarian, AGC, Pilkington та інші. Географія поставки склопакетів не обмежується лише західною Україною, а здійснюється і в центральні регіони та Молдову.

imgonline com ua compress by sizezHxaISCkpcaw

     Крім цього студенти відвідали пам’ятку архітектури XVст Дубенський замок, заснований князями Острозьких, що є одним із найстаріших замків України. Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був надійно укріплений 73 гарматами і природньо – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства привезених трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи найвідоміших історичних замків України.

imgonline com ua compress by sizeMFD6fgvIHLkQ

 

 

 

Студенти-механіки

на Міжнародному промисловому форумі у Києві

22 листопада студенти факультету інженерії машин, споруд та технологій груп ММ-11, ММ-22, МВ-31, МТ-31, МВ-41, МВс-41, МТ-41 під керівництвом к.т.н., ст. викл. кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Крупи Володимира Васильовича та к.т.н., доцента кафедри технології машинобудування Паньків Марії Романівни здійснили екскурсійну поїздку у м.

Київ.

Наші студенти відвідали XVI Міжнародний промисловий форум, що проходив у Міжнародному виставковому центрі. Даний форум є найбільшою в Україні виставковою подією машинобудівної тематики та входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI — Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Щороку він підтверджує свій статус найбільшої в Україні виставкової події машинобудівної тематики.

Світові машинобудівні бренди представили на Промисловому форумі свої інноваційні проекти та новітнє обладнання: оброблювальні центри з числовим програмним керуванням, обладнання для лазерної та плазмової порізки матеріалів, піднімально-транспортне та складське обладнання, різальний та вимірювальний інструменти, промислові роботи, гідравлічні, пневматичні, серво-, електроприводи, системи ЧПУ, СAD/CAM/CAE системи тощо. У форумі взяли участь відомі виробники та дистриб’ютори з більш, ніж 40 країн світу в т.ч. Швеції, Німеччини, Фінляндії, Швейцарії, Італії, США, Китаю. Дана виставка є однією з можливостей студентів ознайомитись із найсучаснішим обладнанням машинобудівної галузі.

Далі екскурсійна група вирушила до Національного музею Історії України у Другій світовій війні, в якому, зокрема, оглянула головну експозицію, виставку військової техніки, а також здійснила прогулянку центром столиці.